Produkty a služby

  • ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí, mříže
  • brány a oplocení
  • garážová vrata
  • elektrické pohony bran
  • kompletní dodávky
  • následný servis

Ocelové konstrukce, schodiště, zábradlí a mříže

Vyrábíme a montujeme různé ocelové konstrukce. Může to být třeba schodiště do vašeho domu, zábradlí, nebo ochranné či ozdobné mříže různých velikostí a různého provedení. Stejně tak to může být  schodiště a zábradlí do vašeho domu. Pružně se přizpůsobíme vašim potřebám. Pomůžeme vám s realizací vašich představ.

Brány a oplocení

Brány samonosné, brány pojezdové i křídlové. Nabízíme privátní brány pro váš dům nebo průmyslové brány pro váš podnik. Dodáváme také veškeré oplocení. Může to být jednoduchý plot s pletivem nebo drátěnými panely, nebo náročnější plot s podezdívkou, ale také kovové nebo dřevěné ploty.

Garážová vrata

Dodáváme sekční, sklopná a roletová vrata pro privátní i průmyslové užití. Doporučujeme léty ověřené značky Hörmann a Alutech. Pokud již vrata máte, odborně je seřídíme tak, aby vám ještě dlouho a bez problémů sloužila. Víte, že můžete otvírat brány i vrata jedním ovladačem?

Elektrické pohony vrat

Dodáváme elektrické pohony vrat. Doporučujeme a instalujeme pohony značky Mhouse a Nice, máme dlouhodobé zkušenosti i se značkou Rib.
Poradíme vám s výběrem nejvhodnějšího typu brány, pomůžeme vám vybrat nejvhodnější pohon. Může to být už zmíněná značka Mhouse nebo Nice. Veškeré pohony jsou dodávány v kompletních sadách, tzn. pohon, ochranné fotobuňky, maják s anténkou a dálkové ovládání. Více o branách a pohonech se dočtete v samostatném článku.

Kompletní dodávky

Jsme profesionálové a nabízíme profesionální služby. Veškeré naše výrobky a služby dodáváme kompletně. Provedeme zaměření, výrobu, zabezpečíme veškeré přípravné práce, výkopové a betonářské práce. Provedeme konečnou kompletaci, odborné zapojení pohonů i následné oživení.

Servis zdarma

Nebojte se. Až vám předáme kompletní zařízení do užívání, tak vás neopustíme.
Poskytneme vám záruční a pozáruční servis. Pravidelně dohlédneme na vaše zařízení, zkontrolujeme správný chod, zařízení seřídíme a pokud je to nutné, promažeme. A pozor, nejenom záruční, ale také základní pozáruční servis je zcela zdarma.


Brány

Pro naše brány používáme nejčastěji pohony od firmy Mhouse. Další informace si přečtěte v samostatném článku.

Obrazová galerie

obrázek
Jeden obrázek vydá za sto slov
Podívejte se na desítky fotografií, které dokumentují naši práci... vstupte do galerie...

Nejčastější otázky

Některé základní otázky se neustále opakují. Tady jsou odpovědi a další čtení